facebook pixel

Naša vizija

Verjamemo, da lahko z ljubeznijo in predanostjo našemu delu pri prodaji nepremičnin, skozi sestavljen model prodaje in osebnega odnosa s stranko, dosežemo nov in predvsem višji standard storitev posredovanja na trgu. S tem želimo pripomoči k večji prepoznavnosti in spoštovanju nepremičninskih posrednikov v Sloveniji kot tudi zavedanju pomembnosti njihove vloge pri prodaji/nakupu nepremičnine.

Strive not to be a success, but rather to be of value.

- Albert Einstein

Naša zgodba

Podjetje 24nep je nastalo kot posledica težnje po izboljšanju standarda storitev na področju posredovanja pri prodaji nepremičnin.

Večletna osebna prisotnost in nadpovprečna uspešnost v poslu prodaje nepremičnin, nam je podala zavedanje o pomembnosti in kompleksnosti prodajnega procesa ter predvsem priložnosti in možnosti za izboljšave. Skozi njega smo se prav tako naučili vseh pomembnih okoliščin, ki so nas dodatno motivirale in izzvale k vzpostavitvi lastnega izredno visokega standarda kvalitete storitev. Ob tem smo želeli udejanjiti lastne ideje in motive za delo ter sestaviti svojo ekipo, na podlagi koncepta profesionalnega prodajalca nepremičnin. Slednje temelji na konstantni podpori in izobraževanju članov ekipe, saj se zavedamo, da je samo to garancija za kvalitetno opravljeno storitev, ki jo naše stranke pričakujejo in želijo.

Zato smo tukaj za vas, da skupaj z vami postavimo in dosežemo zastavljene cilje, ob vašem zavedanju da je za vse poskrbljeno.

Naša ekipa

Robi Slana

T: 040 555 061

E: robi@24nep.si

Martin Anžel

T: 041 988 937

E: martin@24nep.si

Tina Jagodič

T: 041 594 938

E: tina@24nep.si

Vesna Mikerević

T: 070 400 433

E: vesna@24nep.si

Aljaž Berginc

T: 031 838 638

E: aljaz@24nep.si

Nejc Rokavec

T: 040 556 506

E: nejc@24nep.si

Nina Petek

T: 070 680 332

E: nina@24nep.si

Mihael J. Leskovar

T: 070 999 318

E: mihael@24nep.si

Anja Semenič

T: 040 610 483

E: anja@24nep.si

Dina Vel

T: 040 337 369

E: dina@24nep.si

Nataša Goričan

T: 051 610 557

E: natasa@24nep.si

Nataša Poljanec

T: 040 501 553

E: natasa.p@24nep.si

Urška Rubin

T: 070 626 071

E: urska@24nep.si

Maja Sep

T: 070 424 899

E: maja@24nep.si

Evita Puzin

T: 041 399 122

E: evita@24nep.si

Vrednote

Integriteta

Držimo svojo besedo

Iskrenost

Odkrito in jasno predstavljamo dejstva

Zaupanje

Skrbno in odgovorno varujemo interese strank

Zavzemamo se za

Ekološko ozaveščenost

Družbeno odgovornost

Poslovne enote

 

Podatki o podjetju

Firma družbe:24nep, nepremičninska agencija, d.o.o.
Skrajšana firma:24nep d.o.o
Sedež podjetja:Ljubljanska ulica 87, 2000 Maribor
Matična številka:8335664000
Davčna številka:SI 64639304
Družba je registrirana:Okrožno sodišče Maribor
Transakcijski račun:SI56 1910 0001 1454 978 DBS d.d.
Fiduciarni račun:SI56 1910 0001 1457 112 DBS d.d.
SWIFT:SZKBSI2X DBS d.d.

Kako do nas